Sprzedawaj swoje szkolenia wideo w Internecie

Oferujemy kompletne rozwiązania i pomoc w zakresie umieszczania szkoleń wideo w Internecie, ich promocji i sprzedaży.

 • Twoje szkolenia zarabiają dla Ciebie w Internecie
 • Brak kosztów stałych i kosztów dystrybucji
 • Nowy kanał sprzedaży dla Twojej firmy
 • Dodatkowa reklama Twojej marki
 • Wygoda i oszczędność czasu dla Ciebie i Twoich klientów
 • Wyślij nam wideo - my zajmiemy się resztą

(032) 790 40 55

Zadzwoń lub napisz do nas. Z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę.

Jak to działa?

Wysyłasz do nas swoje nagranie -> Wybierasz sposoby promocji i sprzedaży -> Sprzedajesz swoje szkolenia w Internecie
Przekaż nam nagranie swojego szkolenia. Może to być:
 • płyta DVD lub Bluray
 • plik video (dowolny format)
 • link do nagrania w internecie (np. na Dropbox)
My przygotujemy nagranie do publikacji w Internecie i umieścimy je na naszych serwerach.
Ustalasz cenę i przygotowujesz ofertę dla swoich klientów. Określasz ile minut z nagrania będzie udostępniane klientom jako darmowy fragment promujący szkolenie. Twoje szkolenia możesz sprzedawać na swojej stronie WWW i jednocześnie (jeśli chcesz) na platformie eMentor.pl.

Dodatkowo pomożemy Ci uruchomić twój własny sklep internetowy ze szkoleniami wideo – i to wszystko całkowicie za darmo!
Twoi klienci mogą szybko i wygodnie kupować szkolenia płacąc on-line.
My zajmiemy się udostępnianiem wideo, obsługą klienta i wszystkimi rozliczeniami.

Współpracujemy z:

Trenerami

Twoje szkolenia w Internecie to przede wszystkim możliwość dotarcia do większej liczby klientów i większy prestiż. Dzięki eMentor.pl możesz skupić się na przekazywaniu wartościowej wiedzy, a my zajmiemy się wszelkimi aspektami technicznymi.


Ekspertami

Promuj siebie i swoją wiedzę w Internecie, wzmocnij swój autorytet publikując profesjonalne szkolenia wideo. Stwórz dodatkowe źródło pasywnego przychodu ze sprzedaży on-line.


Firmami szkoleniowymi

Wzbogać ofertę swojej firmy o multimedialne szkolenia wideo. Umocnij swoją pozycję na rynku i wykorzystaj nowoczesne kanały sprzedaży w Internecie.

eMentor.pl to idealna platforma do publikacji między innymi:

 • Szkoleń samorozwojowych.
 • Nagrań sesji coachingowych i terapeutycznych.
 • Profesjonalnych szkoleń biznesowych i zawodowych.
 • Fachowych szkoleń technicznych.
 • Wykładów i seminariów naukowych.
 • Nagrań konferencji, sympozjów i kongresów.
 • Poradników i samouczków wideo.
 • Lekcji języków obcych i konwersacji.
 • Lekcji tańca towarzyskiego.
 • Lekcji dyscyplin sportowych.
 • Nagrań koncertów muzycznych i imprez plenerowych.
... i innych materiałów multimedialnych.
Zadzwoń do nas   (032) 790 40 55   ... lub napisz   
  

Współpracując z nami otrzymasz...


Możliwość sprzedaży z własnej strony WWW

Jeżeli posiadasz już swoją stronę WWW, możesz wzbogacić ją o szkolenia wideo. W wybranych przez Ciebie miejscach na stronie możesz umieścić fragmenty szkoleń wraz z możliwością ich zakupu. Umieszczanie wideo z eMentor.pl na Twojej stronie jest niezwykle proste – wystarczy wstawić jedną linijkę do kodu HTML. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy.

Dedykowane strony produktowe (landing-page)

eMentor.pl pozwala na stworzenie i utrzymywanie dedykowanych stron internetowych (tzw. Landing-page) , poświęconych jednemu konkretnemu szkoleniu. Jest to świetny sposób na promocję wybranych produktów pod unikalnym adresem internetowym. Strona produktowa może funkcjonować pod dowolnym adresem internetowym który posiadasz, lub bez żadnych opłat, w domenie eMentor.pl (np. twojeszkolenie.ementor.pl).

Własny sklep internetowy

Dzięki eMentor możesz uruchomić swój własny, dedykowany sklep internetowy. Może on funkcjonować pod Twoją własną domeną, lub pod oddzielnym adresem w domenie eMentor.pl (np. twojafirma.ementor.pl). Może on posiadać swoją unikalną szatę graficzną, dostosowaną do potrzeb Twojej marki.

Ile to kosztuje?

Rozpoczęcie sprzedaży wideo w Internecie nie będzie Cię nic kosztować! Nie ma w tym żadnego haczyka! Przez cały okres współpracy nie pobieramy żadnych opłat za przygotowanie, publikację i udostępnianie Twoich szkoleń wideo. Jedyną opłatą jest prowizja po zrealizowanej sprzedaży. Rozwijamy się razem z Tobą a Twój sukces jest naszym sukcesem.

Usługa Cena
Przechowywanie i udostępnianie klientom wideo na serwerach eMentor.pl 0,00 zl
Przechowywanie i udostępnianie dodatkowych materiałów szkoleniowych (PDF, DOC, JPG itd.) 0,00 zl
Profesjonalne przygotowanie nagrań wideo na potrzeby publikacji w Internecie 0,00 zl
Umieszczenie i sprzedaż szkoleń w katalogu szkoleń eMentor.pl 0,00 zl
Umieszczenie i sprzedaż szkoleń na własnej stronie WWW 0,00 zl
Utrzymanie sklepu internetowego ze szkoleniami wideo 0,00 zl
Utrzymanie dowolnej ilości stron produktowych (landing-page) 0,00 zl
Obsługa płatności on-line 0,00 zl
Maksymalna ilość szkoleń Bez ograniczeń
Maksymalny transfer danych w miesiącu Bez ograniczeń
Prowizja pobierana po zrealizowanej sprzedaży 10-20%
(w zależności od wielkości sprzedaży)
Zadzwoń do nas   (032) 790 40 55   ... lub napisz   
  
Panel autora - Śledzenie wyników sprzedaży

Śledzenie wyników sprzedaży

Od samego początku będziesz mógł śledzić popularność swoich szkoleń, ilości wyświetleń i skuteczność sprzedaży (konwersję). Otrzymasz od nas hasło za pomocą którego uzyskasz dostęp do szczegółowych statystyk sprzedaży swoich produktów. Na bieżąco możesz obserwować efektywność swoich działań marketingowych, trendy sprzedażowe oraz zachowania klientów – na przykład które szkolenia są najpopularniejsze, średnio ile czasu klienci spędzają oglądając darmowe fragmenty szkoleń, jaki jest relacja między ceną szkolenia a jego sprzedażą.

W statystykach znajdziesz też informacje gdzie klienci najchętniej dokonują zakupów - w katalogu szkoleń eMentor.pl, w twoim sklepie internetowym, na landing-page czy na Twojej firmowej stronie www. Dane dostępne są w przekrojach czasowych (tydzień, miesiąc, rok) oraz osobno dla każdego produktu (wyniki sprzedaży dla wybranego szkolenia).

Elastyczne warunki rozliczeń

Rozliczenia prowizji dokonywane są na podstawie aktualizowanych na bieżąco danych sprzedażowych. W każdej chwili logując się do serwisu swoim hasłem możesz sprawdzić bieżące saldo oraz historię rozliczeń. Naszym klientom proponujemy rozliczenia w cyklu miesięcznym, lub w inny ustalony indywidualnie sposób. Na podstawie zrealizowanej sprzedaży z całego okresu rozliczeniowego klient wystawia fakturę VAT obciążeniową na pełną kwotę, pomniejszoną o wartość prowizji. Należność regulowana jest w ciągu 7 dni od otrzymania faktury.

Przejrzyste warunki współpracy

Współpraca z eMentor.pl realizowana jest na podstawie pisemnej umowy. Podczas całego okresu współpracy nie przekazujesz swoich praw autorskich, a jedynie upoważniasz naszą firmę do sprzedaży Twoich produktów w Internecie. Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony i może zostać rozwiązana w dowolnej chwili. Materiały szkoleniowe stanowią Twoją własność i są usuwane z naszych serwerów, po zakończeniu współpracy.

A ponadto...

Udostępnianie wideo w High-Definition (HD)

Wideo w High-Definition (HD)

Nasza technologia umożliwia sprzedaż i wyświetlanie nagrań zarówno w jakości standardowej (SD) jak i High-Definition (HD 720p). Wysokiej jakości nagrania to dodatkowy atut dla Twoich klientów i lepsza sprzedaż dla Ciebie.Dostęp on-demand do szkoleń

Dostęp on-line do szkoleń

Twoi klienci po zakupieniu szkolenia mogą obejrzeć je w dowolnej chwili za pomocą swojej przeglądarki internetowej. Po zalogowaniu się adresem email oraz hasłem użytkownik ma dostęp do historii zakupionych szkoleń oraz może wyświetlić dowolne z nich.
Dostęp off-line (bez Internetu)

Dostęp off-line (bez Internetu)

Jeżeli Twoi klienci chcą oglądać szkolenia bez dostępu do Internetu i Ty wyrazisz na to zgodę, to mogą oni pobrać plik wideo na swój komputer. Dla każdego szkolenia przygotowujemy różne formaty plików, odpowiednie dla wszystkich odtwarzaczy komputerowych w systemie Microsoft Windows, Linux oraz Apple MacOSx.Szkolenia na iPodzie i iPhone

Urządzenia przenośne - telefony, smartphone, iPody

Twoje szkolenia i konferencje będzie można wyświetlać na urządzeniach przenośnych. Klienci posiadający multimedialne telefony komórkowe typu iPhone, Google Android czy Windows Phone lub odtwarzacze MP3/MP4 (np. Apple iPod, Microsoft Zune, Creative ZEN) mogą korzystać z Twoich szkoleń na każdym z tych urządzeń. Dzięki temu nie musisz się martwić, czy klient będzie mógł wygodnie obejrzeć Twoje szkolenia.Szkolenia na iPodzie i iPhone

Napisy dla nagrań obcojęzycznych

Jeżeli chcesz sprzedawać nagrania szkoleń, wywiadów, seminariów lub konferencji prowadzonych w językach obcych, nasza technologia umożliwia wyświetlanie napisów pod wideo. Po przesłaniu do nas skryptu, połączymy go z nagraniem a Twoi klienci będą mogli w dowolnej chwili podczas odtwarzania wybrać, czy chcą wyświetlać napisy.Nowe metody dystrybucji wideo

Nowe metody dystrybucji wideo

eMentor jest stale rozbudowywany i w miarę rozwoju technologii będziemy wprowadzać nowe metody kupowania szkoleń i udostępniania wideo. Coraz większą popularność zyskują multimedialne konsole do gier (np. Playstation 3, Xbox 360, Nintendo Wii) oraz tzw. "set-top box", czyli urządzenia umożliwiające dostęp do internetowego wideo bez użycia komputera - bezpośrednio na ekranie telewizora.Szkolenia na iPodzie i iPhone

Własna sieć dystrybucji wideo

Pod względem dostarczania wideo do Twoich klientów, jesteśmy niezależni od innych firm i sieci. Posiadamy własne serwery internetowe i gwarantujemy 24-godzinny dostęp do materiałów, 365 dni w roku! W miarę wzrostu sprzedaży Twoich szkoleń, my zadbamy o rozwój niezbędnej infrastruktury tak aby Klieci mogli szybko i wygodnie pobierać zakupione multimedia.

Jak zacząć?

Napisz do nas lub zadzwoń. Omówimy szczegóły współpracy i odpowiemy na Twoje pytania.

 1. Korespondencyjnie lub podczas spotkania odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy jak działa eMentor.
 2. Prześlemy Ci wzór umowy, która będzie określać warunki naszej współpracy i chronić Twoje prawa autorskie.
 3. Uzgodnimy szczegóły współpracy i podpiszemy umowę.
 4. Wspólnie wybierzmy najwygodniejszy sposób dostarczenia materiałów wideo.
 5. Po otrzymaniu materiałów przygotujemy je do publikacji w Internecie.
 6. Zgodnie z Twoimi wytycznymi szkolenia zostaną umieszczone w Katalogu Szkoleń eMentor.pl, na dedykowanych stronach Landing-Page oraz pomożemy Ci umieścić narzędzia do sprzedaży na Twoich istniejących stronach www (jeżeli takowe posiadasz).
 7. Prześlemy Ci hasło dostępowe do Panelu Autora za pomocą którego będziesz miał dostęp do szczegółowych statystyk sprzedaży i bieżących rozliczeń.

Zadzwoń do nas...

(032) 790 40 55

... lub napisz