Olaf Sawajner

Olaf Sawajner

Olaf Sawajner (Fot. Aleksandra Siedlecka http://www.behance.net/Aleksandra_Siedlecka) - od 2007 r. wykładowca m.in. psychologii, prowadził zajęcia i występował na konferencjach naukowych m.in. w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, czy na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Przeprowadził ponad 7 500 godzin szkoleniowych, w tym w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, włączając w to moduły Train The Trainers (szkolenia trenerów).

Jako trener na szkoleniach gościł pracowników takich firm i instytucji, jak: Philips, LG Poland, Mars Poland, City Bank, Bre Bank, Orange, TP, Nestle Waters, Link4, Ministerstwo Skarbu Państwa, Shell, Statoil i in.

Posiada doświadczenie w obszarach: Human Resources, zarządzanie, edukacja i szkolenia. Również posiada bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych jako: dyrektor zarządzający ds. HR, manager działu szkoleń i rekrutacji, czy HR project manager.

Prowadzi projekty z zakresu HR: rekrutacyjne, szkoleniowe, rozwojowe, systemy motywacyjne, analiza potrzeb, przepływ informacji, projekty coachingowe, planowanie rozwoju i indywidualne ścieżki kariery, ocena pracowników, AC/DC, e-learning w organizacji i in.

Finalista TOP HR MANAGER 2013 konkursu na najlepszego HR Managera w kraju.

Autor platformy e-learningowej do zdalnego nauczania, wraz z najbardziej obszernym kursem NLP (pond 250h) w Europie. Prowadził badania nad efektywnością e-learningu w latach 2007-2010.

Autor wielu artykułów (publikuje m.in. w Personel Plus, czy Rynku Konferencji i Szkoleń), dwóch książek (jedna wydana: bestseller wydawnictwa), tworzy również edukacyjne materiały video i prezentacje.

Psycholog, absolwent SWPS, ukończył dodatkowe moduły z zakresu doradztwa zawodowego, zarządzania procesami szkoleniowymi, zarządzania projektami, czy zarządzania projektami informatycznymi. Ukończył ponad 100 szkoleń u ekspertów z kraju i zagranicy. Trener Neuro-Lingwistycznego Programowania.

Szerzy dostęp do najnowszych narzędzi i umiejętności z zakresu HR, wywierania wpływu, czy e-learningu poprzez współpracę z Centrami Pracy i Kariery, Niezależnymi Zrzeszeniami Studentów, Fundacjami i Ośrodkami Doskonalenia Nauczycieli, dla których m.in. prowadzi projekty szkoleniowe, jak Drogowskazy Kariery.

Nasze szkolenia