AJWEN Dietetyka Kliniczna

AJWEN Dietetyka Kliniczna

Iwona Wierzbicka, prowadzi dwie poradnie dietetyczne w Opolu, w których zatrudnia świetnych dietetyków. Uzyskała dyplom dietetyka klinicznego na PWSZ Nysa, kończąc studia z wyróżnieniem. Ponadto posiada specjalizację z dietetyki sportowej i suplementacji. Jest ekspertem do spraw żywienia kobiet ciężarnych, matek karmiących oraz niemowląt na portalu siostraania.pl – wirtualna położna. Dietetyk małych piłkarzy w Football Academy. Stale współpracuje z czasopismami branżowymi, do których pisuje artykuły o tematyce fitnessowej oraz dietetycznej (Body Life, Trainer, Magazyn Strefa Trenera, Fitness Bizness, Food Forum).

W swojej pracy łączy aktywność fizyczną z prawidłowym odżywianiem się. Jedzenie powinno być pożywieniem, a nie tylko pustymi kaloriami, dlatego też dobiera indywidualnie rodzaj diety do konkretnej osoby, uwzględniając w jadłospisie produkty proste, ale zarazem bardzo odżywcze. Jest propagatorem diety paleo oraz produktów typu superfoods. Stworzyła własne zasady dietetyczne, piramidę zdrowego żywienia wg Ajwenpiramidę żywienia dzieci oraz zasadę budowania muru. Jest autorką „10 zasad skutecznego odżywiania” i programu „Paleo do zdrowia II stopień wtajemniczenia”.

Prowadzi własne autorskie szkolenia w Opolu (stacjonarnie) oraz on-line w internecie (eMentor,http://www.ajwendieta.pl/webinaria/): Inne podejście do diety, Paleo-dieta, Żywienie dzieci, Dietetyka kliniczna, Żywienie kobiet ciężarnych, szkolenia dla dietetyków i trenerów personalnych.

Prywatnie mama małego aktywnego smyka. Z pasją oddaję się wielu dyscyplinom sportowym takim jak rower górski, nurkowanie, chodzenie po górach, nordic walking, narty, snowboard, łyżwy, rolki i windsurfing. Jej wielką pasją jest dietetyka i wpływ diety na zdrowie. Ciepła, serdeczna, zawsze uśmiechnięta, z otwartym sercem do ludzi i umysłem na wiedzę – tak ją określają inni.

http://www.ajwendieta.pl

http://www.ajwen.pl

 

Nasze szkolenia